Tr | En
Hibrit Çim
HAZIR RULO ÇİM
Rulo çim    Rulo çim; doğal toprak üzerinde yetişen, güçlü kökleri ile büyüme evresini tamamlamış, dayanıklı, yeşil, sık dokuya sahip canlı bir üründür. Kuraklığa, soğuk hava koşullarına, gölgeye ve basmaya dayanıklıdır. Uygulandığı alana hızlı bir şekilde yeşil görünüm verir.

Peyzaj ve spor sahaları için ayrı özelliklere sahip, yıpranmaya dayanıklı, çabuk kardeşlenen ve bölgenin iklim koşullarına uygun tohum varyeteleri ile üretim yapılmaktadır. Tohumlarımız Amerika ve Avrupa menşeilidir. Tüm rulo çim üretimimiz filelidir.

Hazır kalıp rulo çimlerimiz rekreasyon alanlarında, villa bahçelerinde, rezidanslarda, park ve bahçelerde, her türlü peyzaj çalışmalarında, futbol sahalarında, refüjlerde, özel konut projelerinde ve kamusal alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Hazır kalıp rulo çimlerimiz Türkiye’nin birçok ilinde kullanılmaktadır. Ankara, Aksaray, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Yozgat, Eskişehir, Sivas, Karaman ve Çankırı başta olmak üzere Bursa, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, İstanbul,  Bolu, Çorum, Kastamonu, Samsun, Sinop, Tokat, Zonguldak, Bartın, Karabük, Afyon, Ağrı, Bingöl, Bitlis, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Kars, Malatya Muş, Tunceli, Van, Iğdır, Burdur, Isparta, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Mardin Siirt, Şanlıurfa, Kilis ve Batman illerinde de hazır kalıp rulo çimlerimiz adaptasyon problemi yaşamadan tüm projelerinizde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

FBK © 2017 Tüm Hakları Saklıdır

İLETİŞİM
Merkez: Cevizlidere Mah. 1222.Cad. No: 3/18 Balgat/ANKARA
Tel: 0312 473 03 73 Faks: 0312 473 33 03
E-posta: fbk@fbk.com.tr
BİZİ TAKİP EDİN